ÜSKÜDAR KONAKLARI

BEKLENTİNİZİN ÖTESİNDE

Kuşadası’nın en güzel noktasında yer alan hayallerinizdeki yaşamı gerçekleştirebileceğiniz huzur ve eşsiz manzaraya sahip tatil köyü havasında bir yerleşim yeridir. Üsküdar Konakları’nda gençleşme ve yenilenmeye odaklanabilir ya da harakete geçerek, spor ve eğlence olanaklarından faydalanabilirsiniz. Burada yeşil ve mavinin huzuru ile bir yaşam geçireceksiniz. Üsküdar Konakları beklentilerinizi de ötesinde, kalite ve doğal yaşam önceliği ile tasarlanmıştır.

Kuşadası’nın huzurlu yaşantısına Üsküdar Konakları ile sahip olun.

 

Kent Prestij. Değerler İnşa Eder.

Kuşadası Üsküdar Konakları

Kuşadası kelimesi, on altıncı yüzyıl Osmanlı bürokrasisinde hemen hemen hiç geçmemektedir. İlk kez kullanımı bu bölgenin Cerrah Mehmed Paşa’ya on altıncı yüzyıl sonlarında temlik edilmesi vesilesiyledir. Daha sonra bu coğrafi bölge (Kuşadası ilçesinin merkezi) Osmanlı ailesinden birkaç hatuna tahsis edilmiştir. Bu bölgenin ciddi biçimde iskân edilmesi, yani canlı bir yerleşim yeri olarak ortaya çıkması, bu bölgenin Öküz Mehmed Paşa’ya temlik edilmesinden sonradır. Osmanlı padişahı Genç Osman tarafından 1620’li yıllarda Öküz Mehmed Paşa’ya mülk olarak verilen bu bölgenin tüm gelirleri (vergiler, tüm coğrafyası, iskele, gümrük, evler, kale, cami, kule, vs.) daha sonra vakfa dönüştürülmüştür ki, Öküz Mehmed Paşa Evkafı olarak isimlendirilen bu vakıf sayesinde bugünkü Kuşadası şehri ortaya çıkmıştır. On yedinci yüzyılda İstanbul ile Mısır arasında işleyen deniz hac yolu, bu bölgeye (Kuşadası) stratejik bir önem kazandırmıştır. Kuşadası Aydın iline bağlı bir ilçedir.Yüzölçümü 264 km², nüfusu 120.000 civarındadır.<br /> Türkiyenin en büyük 3. limanına sahip ve en çok turist çeken şehirlerinden biridir. Birbirinden güzel plajları ile öne çıkar.Yunan ve Hıristiyan tarihinin büyük ölçüsünü barındırır. Tarihi yönü geniş bir şehirdir.Halkın çoğunluğu yerli değil sonradan burda yaşamaya başlayan insanlardan oluşur. Havalimanı ve tren garı yoktur. Kuşadası’na hava yolu ile ulaşmak isteyen turistler en yakın İzmir havalimanına gelip oradan 82 km uzaklıkta izmire ulaşıp servislerle kuşadasına geçebilirler. Bunun dışında çeşitli otobüs firmalarıyla da buraya kolayca ulaşım sağlanabilir.

Bir Kasaba Sıcaklığı

Kuşadası'nın masmavi denizi ve yemyeşil doğası Üsküdar Konakların da buluşuyor.
a

Modern Yaşam Alanları

Her sabah Üsküdar Konaklarının temiz havası ve kuş cıvıltıları ile uyanmak istemez misiniz?

Açık Yüzme Havuzu

Bir taraftan havuzda serinlerken, diğer taraftan kuş cıvıltılarını dinleyebilirsiniz.

Konsept

Ailenizle birlikte tatil tadında keyifli bir yaşam sürdürmeniz için, ferah ve geniş bir konsept oluşturulmuştur.

Kuşadası'nın Eşsiz Lokasyonunda

Kuşadası'nın eşsiz güzelliklerine ömür boyu sahip olursunuz.
a

Doğayla İç İçe

Sabah uyandığınızda, teras tadında balkonlardan doğanın mis gibi havasını içinize çekebilirsiniz.

Ortak Kullanım Alanları

Tatil tadında yaşamınızı sürdürürken sınırsız sosyal alanlardan faydalanırsınız.

Maksimum Güvenlik Sistemleri

Üsküdar Konakları, ailenizle huzur ve güvenle yaşayabileceğiniz, maksimum güvenlik önlemleri ile donatılmıştır.

Üsküdar Konakları Tanıtım Filmi

Proje Bilgileri

Kuşadası’nın masmavi denizi ile mis gibi doğasını buluşturan Üsküdar Konakları, 2+1 Daire, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam 96 daireden oluşmaktadır. Üsküdar Konakları 6.150 metrekare toplam proje alanı, 3.750 metrekare toplam peyzaj alanı ve 2.400 metrekare oturum alanından oluşmaktadır.

Üsküdar Konakları sizlere; süs havuzları, şelale, basketbol sahası, açık yüzme havuzu, Geleneksel Türk Hamamı, sauna, çocuk oyun alanları, dinlenme balkonları, ortak dinlenme alanları, güneşlenme alanları, doğa bahçeleri koşu ve yürüyüş yolları, açık otoparklar ve daha bir çok olanak sunuyor.

Benzersiz Lokasyon ve Benzersiz Bir Yaşam

SİZİ ARAYALIM

Hemen Randevu Talebi Oluşturun

Türkiye’nin lider gayrimenkul firmalarından bir olan Kent Prestij, bir yandan yatırımlarına hız kesmeden devam ederken diğer yandan
da finansal gücünü pekiştirecek adımlar atmayı sürdürüyor. Sizde Kent Prestij’in eşsiz projelerinde yerinizi ayırtmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Hayatınıza Değer Katalım.

Üsküdar Konakları Proje Satışları Bitmiştir.

LOKASYON