x


KENT TOWER

SARSILMAZ BİR KALE

Kent Tower projemizde bir çok özelliği ile; tüm detayları sizin için düşünüyor, sizlere güvenilir, konforlu, huzurlu ve geniş bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Salihli’nin yeni buluşma noktası olan Kent Tower, dört mevsim spor yapabileceğiniz kapalı spor salonları, her ihtiyacınızı yanı başınızda bulabileceğiniz Kipa ve Migros Alışveriş Merkezi, sosyal hayatınızı zenginleştirecek sinema salonları ve rezidans yaşamı sunan Kent Tower Manisa Salihli’de sizleri bekliyor.

Kent Tower‘ın hemen altında yer alan 2.200 metrekare ticari alanlarda seçkin kafeler ve ünlü markalar yerini almaya hazırlanıyor. Huzurun başladığı Kent Tower’ın size özel yaşam ve yatırım fırsatlarını değerlendirmeniz ve bir kahvemizi içmek için sizi tanıtım ofisimize bekliyoruz.

Kent Prestij. Değerler İnşa Eder.

Kent Tower

Tarihi Antik Sardes Kenti ile başlamaktadır Salihli'nin. MÖ 7. ve 6. yylarda Lidyalıların başkenti olan Sardes'de başlamıştır ekonomik ve endüstriyel buluşlar, para, uzun mesafeli ticaret, lirik, şiirsel yapıtlar, müzik, felsefe, astronomi, coğrafya, meteorolojinin ilerlemesi ve heykelcilik. Lidyalılardan sonra sırasıyla Pers, Makedonya, Bergama, Roma ve Bizans egemenliğinde kalan bölge, 1075'ten itibaren Selçuklulara Sart ismiyle yurtluk etmeye başlamıştır. Osmanlı zamanında Sart'a bağlı köy olan Veled-i Salih (Salihoğlu) hızla gelişerek 18. yy'da kasaba, 1927'de Manisa'ya bağlı en büyük ilçelerden biri olmuştur. . Ekonomisi, tarıma dayalıdır. Başlıca tarım ürünleri üzüm, buğday, pamuk, çiğit, tütün ve meyvedir. Hayvancılık ekonomik açıdan önemli gelir kaynağıdır. Tarıma bağlı sanâyi gelişmiştir. Salihli Palamut ve Valeks Fabrikası, pamuk ipliği, dokuma, salça, çırçır, nebâtî yağ fabrikaları, başlıca sanâyi kuruluşlarıdır. İlçe topraklarında altın ve uranyum yatakları vardır.

Depreme Dayanıklı

9.5 şiddetindeki depreme dayanıklı olarak projelendirilmiştir
a

Modern Yaşam Alanları

Salihli’nin ruhuna uygun renk ve dokularda inşa edilmiştir

İnfinity Pool

Bir taraftan havuzda serinlerken, diğer taraftan şehrin manzarasını izleyebileceksiniz

Akıllı Daireler

Artık evde olmadan evinizi yönetebileceksiniz.

Eşsiz Lokasyon

Şehrin merkezinde ama şehirden uzak olmak istemez misiniz?
a

Oksijen Kaynağı Bahçe

1700 metrekare bahçenizden artık eşsiz gün batımını izleyebileceksiniz

Kapalı Sosyal Alanlar

1300 metrekare içinde sınırsız kapalı sosyal alanlar

Maksimum Güvenlik

Asansörlerinize dahi yüz tarama sistemleri ile binmek istemez miydiniz?

9.5 ŞİDDETİNDEKİ DEPREME DAYANIKLI YAPI

Kent Tower; Richter ölçeğine göre 9.5 şiddetindeki depreme dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Kent Tower, 3.000 metrekare oturum alanında 150 cm yüksekliğinde radye temel yapılmış olup, beton sınıfı C40 olarak yapılanmaktadır. Yapının oturduğu alana 164 adet 80 cm çapında ve 30 metre derinliğinde demirli beton kazıklar uygulanmaktadır. (Fore Kazık)

Fore Kazık Nedir?

Fore kazık, zemin içerisine dairesel kesitli bir delgi açılması ve bu delgi içerisine kazık donatısı ve beton dökülmesi şeklinde yapılan bir yapı temeli güçlendirme uygulamasıdır. Zemin yapısının bina inşasına jeoteknik açıdan uygun olmadığı yerlerde kullanılabilecek etkili bir yöntemdir ve inşaata uygun olmayan arazilerin inşaata elverişli hale getirilmesinde uygulanması gereken bir yöntemdir.

Kent Tower Proje Tanıtım Filmi

C40 Betonarme Yapı

Kent Tower projemizde kullanılan C40 beton depreme en dayanıklı beton sınıflarından biridir. Ayrıca C40 Beton;

C40 Betonda agresif kimyasallara dayanım artar. Betonun sülfürik asit ve sülfata karşı dayanımını ve donma çözülme dayanımını artırır. Kent Tower için kullanılan C40 Beton Korosiz etkisi yoktur ve donatıya zarar vermez. Betonda kapiler su geçirimsizlik etkisi kalıcı ve yapısaldır.
C40 Beton aynı zamanda 14 bara kadarki su basıncına dayanıklı olmasının yanı sıra pozitif ve negatif yönden gelen su basıncına dayanıklıdır. Betonda daha sonra oluşabilecek çatlak boşlukları doldurur ve Betonun erken ve nihai basınç dayanımını artırır.

Kent Tower Yaşam

Kent Tower projemizde bir çok özelliği ile; tüm detayları sizin için düşünüyor, sizlere güvenilir, konforlu, huzurlu ve geniş bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Salihli’de size sıcacık bir yuva olacak projemiz; Kent Tower! Proje 82 Apartman Dairesinden 1+1 Daire, 2+1 Daire, 3+1 Daire, 4+1 Dubleks Daire ve 7 adet Ticari Alandan oluşmaktadır.

Salihli ‘yi yepyeni bir yaşamla tanıştıran Kent Tower, Manisa’da ilk olan benzersiz sosyal donatılarından, eşsiz lokasyonuna kadar sayısız ayrıcalıkla çok özel bir yaşam fırsatı sunuyor. Salihli’de huzurun ve mutluluğun başladığı yer Kent Tower, görkemli mimarisiyle Salihli’ye değer katıyor.

Proje Bilgileri

Kent Tower projemizde bir çok özelliği ile; tüm detayları sizin için düşünüyor, sizlere güvenilir, konforlu, huzurlu ve geniş bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Salihli’de size sıcacık bir yuva olacak projemiz; Kent Tower! Proje 82 Apartman Dairesinden 1+1 Daire, 2+1 Daire, 3+1 Daire, 4+1 Dubleks Daire ve 7 adet Ticari Alandan oluşmaktadır.

Kent Tower 6.400 metrekare toplam proje alanı 3.400 metrekare toplam peyzaj alanından oluşmaktadır. Sosyal hayatın ön planda tutarak 1.700 metrekare sosyal açık alan ve 1.300 metrekare sosyal kapalı alan şeklinde projelendirilmiştir.

Konsept

Türkiye’de yaşam kalitesi en yüksek ilçelerden biri olan, tarihi, yeşili, doğası ve kültürel mirasıyla öne çıkan Salihli kent meydanına 10 dakika uzaklıkta, şehir, orman ve dağ manzaralı bir yaşam. Manisa Salihli’nin ilk ve tek projesi Kent Tower; farklı ve modern yaşam şeçenekleri yer alıyor. Doğanın huzur dolu sesiyle gelen eşsiz huzuru hissedeceksiniz.

Kent Tower sizlere; süs havuzları, tenis kompleksi, basketbol sahası, voleybol sahası, kay kay paten pisti, çocuk oyun alanları, dinlenme balkonları, ortak dinlenme alanları, sinema salonu, güneşlenme alanları, doğa bahçeleri koşu ve yürüyüş yolları, açık (INFINTY POOL) yüzme havuzları, açık ve kapalı otoparklar, teknolojinin son olanakları ile projelendirilmiş akıllı evler, yönetim toplantı salonu ve daha bir çok olanak sunuyor.

Salihli’de fark yaratmak ve huzur dolu bir yaşam istiyorsanız sizde Kent Tower akıllı evlerinden birini ayırtın.

INFINITY POOL

INFINITY POOL, denize manzarası, dağ manzarası veya şehir manzarası bulunan havuzlara verilen addır. Manisa’nın en gözde ilçelerinden biri olan Salihli’de, Gün batımını Kent Tower’ın eşsiz havuzlarında tepeden izleyebileceksiniz. Sabah uyandığınızda gözünüzü muhteşem mavi ile yeşilin doğasına ek olarak, bir şehir manzarası ile açacaksınız. Harika manzarasına doyamayacağınız Sonsuzluk Havuzlarını, Kent Tower‘da sizler için özel tasarladık.

SİNEMA

Sinema, toplumda yaşanan değişmeleri, çalışmaları, beklentileri yani toplumsal dinamiği, “sanatsal gerçekliği” içinde temsil eder. Yorucu ve bunaltıcı bir günün ardından ailenizle beraber hoşça vakit geçirebileceğiniz yerdir ”Sinema”. Şehrin en özel manzarası ve sınırsız sosyal alanları ile Kent Tower sizler için, sinema salonları inşa ediyor.

BASKETBOL SAHASI

Şehrin en özel manzarası ve sınırsız sosyal alanları ile Kent Tower sizler için, basketbol sahası inşa ediyor.

TENİS KORTU

Şehrin en özel manzarası ve sınırsız sosyal alanları ile Kent Tower sizler için, Tenis kortu inşa ediyor.

VOLEYBOL SAHASI

Şehrin en özel manzarası ve  sınırsız sosyal alanları ile Kent Tower sizler için, voleybol sahası inşa ediyor.

YÖNETİM TOPLANTI SALONU

Kent Tower, yaşam alanına dönüştükten sonra, sizler için en iyi kararlar alınabilsin diye sadece yaşam alanı yönetimine ait toplantı salonu inşa edilmektedir.

KAPALI VE AÇIK OTOPARK

Şehrin en özel manzarası ve  sınırsız sosyal alanları ile Kent Tower sizler için, kapalı ve açık otopark alanları inşa ediyor.

Şehrin İçinde Ama Şehirden Uzak

Kent Tower 6.400 metrekare toplam proje alanı 3.400 metrekare toplam peyzaj alanından oluşmaktadır. Sosyal hayatın ön planda tutarak 1.700 metrekare sosyal açık alan ve 1.300 metrekare sosyal kapalı alan şeklinde projelendirilmiştir.

Kontrol Sende!

Akıllı ev sistemleri entegre bir yapıdadır ve evinizi çepeçevre sararak evinizin her noktasında etkin rolde olmanızı sağlar. Evde olmadığınız fakat aklınızın evde kaldığı zamanlar artık geride kalıyor. Akıllı ev sistemleri ile aynı evdeymişsiniz gibi evinize müdahale edebiliyor, gerekli kontrolleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Aydınlatmadan güvenliğe, ısıdan enerjiye akıllı bir evin tüm parçalarını ifade eder. Bu sistem, sıraladığımız tüm bu işlerin otomatik bir sistem eliyle yapılmasını sağlar. Akıllı ev otomasyonu siz evde olmasanız bile tüm ışıkları otomatik olarak kapatmanızı sağlar hatta siz evinize gelmek üzereyken sizin önceden belirlediğiniz ışıkları otomatik olarak açar.

Bir Kalenin İçinde Modern Hayatlar

SİZİ ARAYALIM

Hemen Randevu Talebi Oluşturun

Türkiye’nin lider gayrimenkul firmalarından bir olan Kent Prestij, bir yandan yatırımlarına hız kesmeden devam ederken diğer yandan
da finansal gücünü pekiştirecek adımlar atmayı sürdürüyor. Sizde Kent Prestij’in eşsiz projelerinde yerinizi ayırtmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Hayatınıza Değer Katalım.

Proje Satışları Devam Etmekterdir.

LOKASYON