Hakkımızda

 

Kent Prestij, 2018 yılında çevresine güven ve değer sağlamış prestijli müteahhitler tarafından kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için faaliyetlerini sürdüren Kent Prestij, ileri teknoloji mimari yapılarında kalite, estetik ve konforu bir arada tutarak güven inşa etmektedir.

Çevreye duyarlı ve dünya standartlarına uygun koşullarda tasarladığı projelerine akılcı bakış açısıyla, lüks kavramındaki ezberi bozmaya devam eden Kent Prestij; karşılığında müşterileri tarafından tam not alarak saygın bir marka konumuna gelmiştir.

Kent Prestij; yüksek yapılar, A sınıfı konut ve yaşam alanları, iş merkezleri, ofisler ve lüks mimari yapılara odaklanmaktadır. Şirketimiz bütün projelerinde müşterileriyle iletişimi, istek ve şikayetlerini dinlemekte, bu iletişim bağı projelerin teslimi gerçekleşme aşamasından sonra dahi devam ettirmektedir.

Kent Prestij, müşterilerinin memnuniyeti için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en otoriter çözüm ortakları ve donanımlı personeller ile çalışmakta, kendisini sürekli yenileyerek geliştirmektedir. Müşteri ihtiyaçlarının gerektirdiği sürdürülebilirlik için; personellerini, çözüm ortaklarını ve tedarikçilerini dünya standartlarına uygun yenilikçi teknolojilerle desteklemektedir.

Kent Prestij, detaylara gösterdiği özen ile müşterilerine benzersiz yaşam alanlarını güven ilkesinden sapmadan, “Değerler İnşa Eder.” sloganının içerisini doldurmaya devam edecektir.

Misyonumuz;
Yüksek kalite standartları ile sürdürülebilir, konforlu ve yüksek güvenlikli yapılar inşa ederek çevreye, topluma ve en başında insana değer katmak.
Vizyonumuz;
Güvenilir ve modern yapılar denilince akla ilk gelen dünya markası olmak.

Ekibimiz;
Hem teknik hem de tüm destek birimlerinde; alanında yüksek tecrübeye ve beceriye sahip dinamik, aynı zamanda sürekli gelişime açık, kıymetli kadroyu bünyesinde barındıran Kent Prestij; şirketini daima ileriye taşıyacak yeni takım arkadaşlarını da, profesyonel bir seçme ve yerleştirme süreciyle bünyesine dâhil ederek kaliteli ekibini büyütmekte ve eğitmektedir. Kent Prestij, modern ve mimari yapıları güven ilkesinden ödün vermeden devam ettirebilmek için çalışanlarının bireysel ve mesleki gelişimlerini destekleyerek kurumsal gücünü ekibinden almakta ve değer inşa etmeye devam etmektedir.